FAQ

Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nadal nie jesteś czegoś pewien / pewna, prosimy o kontakt: .

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Film dostępny jest na stronie www.jakmyrobimyzloto.pl. Aby go zobaczyć niezbędne jest posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej, dokonanie rejestracji Klienta i opłacenie jednorazowej należności za dostęp w wysokości 30 zł brutto (zawiera podatek VAT).

Po dokonaniu skutecznej rejestracji i opłaceniu dostępu film dostępny jest przez 48 godzin. Można go w tym czasie oglądać nieograniczoną ilość razy.
Aktualnie film dostępny jest po polsku z polskimi napisami. Wersja strony po angielsku z możliwością odtwarzania filmu z angielskimi napisami jest w przygotowaniu i niebawem pojawi się taka opcja dostępu.
Aby odtwarzać film niezbędne jest posiadanie posiadanie urządzenia pozwalającego na korzystanie z zasobów sieci Internet z obsługą multimediów (wideo/audio), przeglądarki internetowej (z obsługą skryptów javascript i cookies), wtyczki/przeglądarki plików PDF oraz dostępu do Internetu.

Jeśli pojawią się problemy z ładowaniem projekcji, prosimy o odświeżenie strony, zamknięcie nieaktywnych zakładek lub zmianę przeglądarki.
W przypadku dalszych problemów z odtworzeniem filmu jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem email: . Do wiadomości warto dołączyć informację o przeglądarce oraz systemie, z których Państwo korzystają wraz z loginem.

Aby uzyskać fakturę VAT należy na stronie www.jakmyrobimyzloto.pl kliknąć zakładkę na dole strony „Chcę fakturę”, a następnie na wskazany tam adres wysłać wiadomość e-mail z danymi Kupującego i informacją o woli otrzymania faktury VAT.